Kazanç Boyutu

Gano Excel Türkiye’deki en iyi Network Marketing şirketlerinden biridir. Günümüz dünyasında klasik ticarete artık yer olmadığı, küçük esnafın ve memuriyetin sonuna gelindiği aşikardır.

Gano Excel, iki dev sektörü bir araya getirmiş, uluslararsı bir şirkettir ve sadece Türkiye’de 350 bin distribütörü sağlıklı yaşam ve wellness ürünlerini kullanmakta ve ciddi gelir elde etmektedir. Bu iki dev sektör Sağlık ve Kahve sektörüdür.

Her gün yüzlerce insanın network marketing sistemine girerek yüksek gelir elde ettiği rakamsal olarak ispatlanmıştır. Ancak ülkemizde geçmiş senelerde yaşanmış bazı talihsiz olaylar ve hayal tacirleri insanları network marketing sistemine önyargılı olarak bakmalarına neden olmuştur. Evet, bizlerde ilk duyduğıumuzda ön . yargımız ve tepkimiz bir çok insan gibi olumsuzdu ve biran evvel ortamdan uzaklaşma içgüdüsüyle bir nevi savunmaya geçiyorduk.

Yaptığımız geniş çaplı araştırmalarda ve size network marketing sistemine girmeden önce bakmanız gereken noktalardan bahsetmek istiyorum.

 1. Şirket: Ürünün arkasındaki şirket kim, büyüklüğü ve gücü nedir? Türkiye temsilcisi ve operasyon başkanı kimdir, neler yapmıştır.
 2. Ürün: Hammadde sonuçta insanlara sunulacak üründür ve güvenilirliği ne kadardır? Umut tacirliği mi yapılıyor yoksa gerçekten işe yarıyor mu? Yan etkileri var mı? Her yaşa bedene uygun mu?
 3. Kazanç: Yukardakileri başarıyla tatmin olduktan sonra sorulması gereken en kritik konu “kazanç” kısmıdır. Kazanç kısmında sorulacak başlıca sorular:
  1. Sisteme girenler ömür boyu kalabiliyor mu?
  2. Kazanılan kariyer, belli süre kotalar yakalanmazsa kaybediliyor mu?
  3. Kazanılan gelir ve kariyer miras olarak bırakılabiliniyor mu?
  4. Şirker sürekli eğitimlerle kazancınızı arttırmanız için sizi destekliyor mu?

Gano Excel sistemi eğitime ve ekip kurup yönetmeye dayalı bir sistemdir. Çalışmadan emek harcamadan, alın teri dökmeden başkalarının sırtından para kazanılması imkansızdır. Sitem bunu dışlar ve çalışanı en zirveye kadar taşır.

Bu siteyi hazırlamamızdaki yegane amacımız ekip olarak hayatlarında belli kariyer ve geliri zaten elde etmiş profesyoneller olarak tüm bu soruları ve daha fazlasını didik didik araştırdık ve acımasızca sorguladık. Neticede gördüğümüz ve sisteme dahil olduğumuz ana fikir şuydu:

Şirket tartışmasız büyüktü ve işini çok profesyonelce yapıyordur. Uluslararsı standartların üzerinde çiftliklerde ürettiği hammaddeyi insanlığın hizmetine adilce ve uygun fiyatlarda sunuyor. Bununla beraber insanlara hem kahve hem de sağlık-wellness sektöründe iş yapabilemeleri için müthiş bir paltform oluşturmuştu.

Tüm bunlar sadece işine yoğunlaşacak, arka planda tüm çalışmayı sevkiyatına kadar güçlü şirketine bırakacak ve eğitimlerini alıp insanlara daha iyi Kaliteli Yaşama imkanı sunup ciddi gelir elde edeceksiniz. Bunca büyük bir organizasyonun içerisinde aza bir sermaye ile sınırsız para kazanma ve kariyer atlama imkanını başka hiç bir platformda bulamazsınız.

Biz bu nedenle Gano Excel ailesine katıldık ve sizleri de aramızda görmek istiyoruz. Bu site yapacağınız tüm araştırmaları bir araya getirerek aslında mucizevi bir hammaddenin sadece bir adım ötesinde olduğunuzu bizzat size göstermek için hazırlandı.

Daha fazla bilgi ve tanışmak için bizi arayınız.

Unutmayın; Hayatın her anında Sağlıklı ve Varlıklı olmak “Kaliteli Yaşamak” için doğru yerde olmalısınız.

0 850 532 1627