6 Ağustos 2017

Kanuni Uyarı

Kanuni Uyarı

Sayın ziyaretçilerimiz:

Bu site ve içerik Ganoderma Lucidum mantarının Türkiye ve dünya genelinde yayınlanmış bilimsel çalışmalarının derlenmesinden ve beraberinde günümüz hastalıklarının tanımlanmasını kapsar.

Sitemizdeki tüm içerik kaynakları ile belirtilmiş olup, Türkçe veya başka dillerden derlenmiştir.

Gano Excel Türkiye bu site “KaliteliYasamak.com” ve içeriğinden sorumlu değildir.

Gano Excel Bağımsız distribütörlerinin işbirliği ile hazırlanmış bu sitemizde; İSPENÇİYARİ VE TIBBİ MÜSTAHZARLAR KANUNU‘nun 19. maddesi gereği bu site içeriğinde asla hastalıkları teşhis ve tedavi ettiği beyanı ile herhangi bir ürünün satışı, pazarlaması veya reklamı yapılmamaktadır.

Sadece bilgilendime içeren sitemizden doğru şekilde yaralanmanızı umar, olası sağlık sorunlarınızı aile hekiminize danışmanızı tavsiye ederiz.

Gano Excel Türkiye bir network marketing şirketidir ve üyesi olan bayileri üzerinden kahve, çay, kişsel bakım ve kahvaltılık gevrek gibi ürünlerin dağıtımını yapar. Bu ürünler ilgili bakanlıklar tarafından belgelenmiş olup, ihtivasında Ganoderma Lucidum özü bulunabilmektedir. Ürünler hakkında ayrıntılı bilgi için Gano Excel Türkiye resmi internet sitesini inceleyebilirsiniz. GanoExcel.com.tr

Yasin Umur
Gano Excel
TR8013015
Bağımsız Distribütör
+90 (551) 187 5926

İSPENÇİYARİ VE TIBBİ MÜSTAHZARLAR KANUNU:
http://www.mevzuat.gov.tr/MevzuatMetin/1.3.1262.pdf