17 Ağustos 2017

Lenf Kanserinden Ganoderma Lucidum ile Kemoterapisiz Kurtulun

Lenf Kanserinden Ganoderma Lucidum ile Kemoterapisiz Kurtulun

Lenf kanseri; Lenfatik sistemde lenf bezleri adı verilen koltuk altı, boyun, kasık bölgelerinde bulunan küçük yapıların normal hücrelerin yerinde anormal şekil, yada hızlı bölünme özellikleri olan hücrelerin ortaya çıkması ile gelişmektedir. Bu hücreler ayrıca dalağa, karaciğer ve kemik iliğine yayılma özelliği gösterebilmektedir.

Ayrıca lenfatik sisteme dahil olan organlar; bademcikler, dalak, karaciğer, kemik iliği, mide, ince bağırsak ve cildimiz katmanları arasında yer almaktadır.

Kısaca Lenf Kanserini tanımladıktan ve oluşabileceği bölgeleri açıkladıktan sonra Ganoderma Lucidum mantarı ile koruyucu ve tedavi edici yönlerini ele alalım. Öncelikle Ganoderma Lucidum hücre yenileme ve bağışıklık sisteminin doğru çalışmasına destek olduğu için kanser hücrelerinin sinsi gelişmesi engellenmiş olur. Lenf kanseri olma ihtimali olan kişiler eğer düzenli Ganoderma Lucidum içerikli ürünleri kullanmaları halinde koruyucu hekimlik dediğimiz hastalık zühur etmeden önlemini peşinen alınması halidir.

Lenf kanserine yakalanmış hastalarda Ganoderma Lucidum mantarı bileşenlerini ihtiva eden farklı dozaj ve nitelikteki kapsül, çay, kahvelerle alternatif tıp olarak doktor ve uzmanlar tarafından takip edilen bir çok hasta iyileşmiştir. Bunun canlı örneklerini çevrenizde ve internette bulabilir bu kişilerle birebir iletişime geçerek hikayelerini dinleyebilirsiniz.

Hikayelerin dışında Ganoderma Lucidum kansere karşı koruyucu ve tedavi edici bilimsel çalışmaları ve klinik sonuçlarını da Kaynakça bölümünde 9.cu, 10.cu, 11.ci ve 12.ci maddelerdeki linklerde belirttik. İlgililerin daha fazla bilgi almaları ve araştırma raporlarını incelemelerini salık veririz.

Ayrıca bu makalelerin yegane amacı herkesin anlayabileceği, karşı karşıya kaldıkları hastalık ve sorunların tanımlamasını yapabilmek amaçlıdır. Tıbbi bir kaynak değildir.

Yasin Umur


Bu makalede alternatif tıp ve Ganoderma Lucidum mantarının bilimsel çalışmalarda nasıl basaşırılı sonuçlar aldığını vurgulamak ve kaynakları paylaşmak için hazırlanmıştır. Herhangi bir kanser tedavisi çözümü ihtiva etmemekte veya ilaç olarak tavsiyede bulunulmamaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kanuni Uyarı sayfamızdaki açıklamayı okuyunuz.