17 Ağustos 2017

Ameliyatsız Skolyoz Tedavisi Mümkün mü?

Ameliyatsız Skolyoz Tedavisi Mümkün mü?

Skolyoz (omurga eğriliği) bilindiği üzere omurgadaki S harfi şeklindeki bozukluktur. Genellikle ergenlik döneminde görülen “Skolyoz”un erken teşhis edilmesi halinde tedavisi çok daha kolaydır ve genellikle cerrahi müdahaleye de gerek kalmayabilir.

Kişinin yaşı, skolyozunun derecesi, cinsiyeti, beslenme şekli, kas ve kemik yapısına bağlı olsa da manuel terapi ve Ganoderma Lucidum gıda takviyesi ile hızlı sonuçlar almaktayız. Özellikle 40 derece ve üzerindeki hastalarda ameliyatın kaçınılmazdır. 40 derece ve üstündeki kişilerde manuel terapi yani masaj ile Skolyoz derecesini kalıcı olarak daha alt seviyelere kadar çekebiliyoruz.

Kimler Dikkat Etmeli?

Türkiye’de 2,5 milyondan fazla skolyoz hastası var ve bunların çoğu hastalıklarının farkında bile değiller. Özellikle 2000 yılı sonrası doğmuş çocuklarda maalesef bilgisayar, tablet, akıllı telefon bağımlılığı kambuyrluk ve skolyozu tetikleyen unsurlar. Kız çocuklarında daha çok gözükse de genelde ergenlik çağlarında farkedilmeyen skolyoz zamanla kalıtımlaşıp eğrilik derecesi hızla yükselmektedir.

Tedavi Yönetimi

Manuel terapi ve Ganoderma Lucidum besin destekleyici karışımlarla kısa sürede kalıcı sonuç aldığımız bir çok hastamız mevcuttur. Sizin veya bir yakınınızın skolyoz tedavisi için arayışı varsa veya ameliyat olması gerekiyorsa, hemen bizi arayın ve ücretsiz muayene olun. Büyük olasılıkla skolyoz tedavisini manuel terapi, özel masaj tekniği ve Ganoderma Lucidum desteği ile kısa sürede çözüme ulaştırabiliriz.

Yasin Umur
0551 187 5926
KaliteliYasamak.com